هفت روز ضمانت بازگشت

شرایط بازگشت کالا

مجموعه ساعت آقاسی برای رفاه حال و کسب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان، امکان بازگشت 7 روزه کالا در صورت وجود ایراد کارخانه ای را به عنوان یکی از سرویس‌های خود انتخاب کرده و برای کلیه ساعت هایی که از فروشگاه خریداری می‌شوند، این شرایط وجود خواهد داشت. روند انجام و پیگیری ضمانت 7 روزه بازگشت کالا به صورت زیر است:

شرایط استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا:

اگر ساعت خریداری شده از مجموعه ساعت آقاسی دارای ایراد کارخانه ای باشد، تا 7 روز امکان بازگشت کالا امکان پذیر است. در صورت پایان یافتن 7 روز، این شرط به صورت خودکار از بین می‌رود. جعبه و متعلقات ساعت باید تا پایان 7 روز به صورت سالم و مانند روز اول نگهداری شوند. لذا استفاده از قانون 7 روزه بازگشت کالا مشمول سلامت جعبه و متعلقات آن است. وارد آمدن هرگونه آسیب به کالا، اعم از مخدوش شدن جعبه یا نوشته شدن هر متنی روی آن، به صورت خودکار امکان استفاده از ضمانت 7 روزه را از بین می‌برد. همچنین وارد آمدن صدمات ظاهری شامل شکستگی یا خط و خش برروی ساعت، اعتبار این گزینه را از بین می‌برد.

مغایرت در کالای ارسال شده با محصول سفارش داده شده:

وجود هرگونه ایراد و مغایرت در کالای ارسال شده، حداکثر ظرف 24 ساعت باید به اطلاع مجموعه ساعت آقاسی برسد. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده کالای دریافت شده باید در شرایط اولیه خود باقی مانده و از آن استفاده نشود. همچنین جعبه و متعلقات آن باید مانند روز اول صحیح و سالم باقی بماند. 

اگر کالای ارسال شده دارای آسیب دیدگی باشد:

از آنجا که بسته‌بندی کالاها به صورت کاملا ایمن و استاندارد انجام می‌شود، وجود هرگونه آسیب در هنگام حمل و نقل به عهده پست خواهد بود و تنها در صورت تأیید اداره پست، این مسئولیت بر دوش مجموعه ساعت آقاسی قرار خواهد گرفت. وجود آسیب دیدگی باید حداکثر ظرف 24 ساعت به اطلاع مجموعه ساعت آقاسی برسد. اگر آسیب وارد آمده در لحظه تحویل قابل مشاهده است، مشتری می تواند از دریافت کالا امتناع کرده و آن را جهت بررسی به مجموعه ساعت آقاسی بازگشت بزند. 

چگونگی بازگشت کالا

پس از مشاهده هرگونه ایراد، ابتدا با قسمت پشتیبانی مجموعه ساعت آقاسی (09357779011) یا دفتر مرکزی(22406735-021) تماس حاصل نموده و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید. کالا را به همراه جعبه و تمام متعلقات آن، در بسته‌بندی اصلی قرار داده و سپس ارسال نمایید.

بر اساس قوانین بازگشت 7 روزه کالا، در صورتی که هرگونه خدشه‌ای به جعبه و ساعت (اعم از نوشتن متن یا جسباندن برچسب) وارد آید، امکان استفاده از ضمانت 7 روزه به صورت خودکار از بین می‌رود. 

برای ارسال کالا از آدرس‌های زیر استفاده نمایید:

دفتر مرکزی: تهران، ولنجک 021-22406735


فروشگاه ها:

آذربایجان شرقی، تبریز، ولیعصر، مجتمع اطلس، طبقه همکف 041-33249434

آذربایجان غربی، ارومیه، خیابان استادان، روبه روی کوچه پانزدهم 044-33484121

آذربایجان غربی، خوی، خیابان طالقانی، روبه روی مسجد مطلب خان 044-36228166

آذربایجان غربی، خوی، خیابان طالقانی، جنب کاروانسرای خان 044-36254621

اگر مشکلات ذکر شده به تأیید کارشناسان مجموعه ساعت آقاسی برسد، هزینه مرجوع شدن کالا به عهده این مجموعه خواهد بود. در غیر این صورت اگر کارشناسان ما، وارد شدن ضربه یا هر مورد دیگری را تشخیص دهند، هزینه‌ها توسط مشتری باید پرداخت شود.

روند رسیدگی به کالاهای مرجوع شده چگونه است؟

کالاهایی که به دفتر تهران یا آدرس فروشگاه ها ارسال می‌شوند، ظرف 24 الی 48 ساعت بررسی می‌شوند. اگر هرگونه ایرادی توسط کارشناسان ساعت آقاسی تشخیص داده شود، در این مدت با مشتری تماس گرفته شده و موضوع با ایشان در میان گذاشته می‌شود. اگر مشکل به وجود آمده از سمت مجموعه ساعت آقاسی بوده باشد، با کمال میل این قضیه را پذیرفته و بنا به درخواست مشتری یا کالای جایگزین برای مشتری ارسال می‌شود و یا مبلغ کالا عودت داده می شود. در غیر این صورت، اگر ایراد قابل حلی وجود داشته باشد، مشکل توسط تیم فنی برطرف شده و کالا مجددا برای کاربر ارسال می‌شود. ملاک عملکرد و تشخیص موارد اشاره شده، مشاهدات و بررسی‌های تیم فنی مجموعه ساعت آقاسی خواهد بود.

نحوه تماس با مجموعه ساعت آقاسی:

شماره تماس پشتیبانی فروش: 09357779011

دفتر مرکزی: تهران، ولنجک 021-22406735