مراکز خرید حضوری

مجموعه ساعت آقاسی از سال 1287 فعالیت رسمی خود را در زمینه ساعت آغاز کرد و با تجربه ای به اندازه ی بیش از یک قرن توانسته است تا به امروز علاوه بر جمع آوری بیش از 6000 مدل ساعت اورجینال، هرآنچه شما نیاز دارید در مورد دنیای ساعت ها بدانید را در اختیار شما قرار دهد.

دفتر مرکزی مجموعه ساعت آقاسی در شهر تهران واقع شده است و این مجموعه دارای 4 مرکز خرید حضوری در شهرهای تبریز، ارومیه و خوی می باشد.

مجموعه ساعت آقاسی با ارائه خدماتی اعم از مشاوره قبل از خرید، فروش ساعت های اورجینال، پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش درخدمت شما مشتریان عزیز می باشد

فروشگاه های ساعت آقاسی علاوه بر خدمات مشاوره و فروش ساعت در زمینه تعمیرات ساعت نیز به صورت حرفه ای و با به روزترین تکنولوژی های موجود فعالیت دارند.

مشتریان ما علاوه بر خرید اینترنتی می توانند درخواست ارسال ساعت های مورد پسند خود را به شعب مجموعه ساعت آقاسی داشته باشند و ساعت های مورد پسند خود را از نزدیک ببینند و در صورت تایید اقدام به خرید کنند. 

مجموعه ساعت آقاسی با تشکیل یک گروه حرفه ای اعم از متخصصان پشتیبانی سایت، مشاوران حرفه ای، گروه پشتیبانی فروش، متخصصان حرفه ای در زمینه ساعت شناسی و تعمیرات فوق حرفه ای ساعت، فروشندگان حرفه ای و... سعی در جلب اعتماد شما دارد.

نهایت سعی ما کسب اعتماد و رضایت مشتری است.