فروش اقساطی

مجموعه ساعت آقاسی برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود با همکاری سامانه بای چک سیستمی را ارائه داده است که امکان خرید اقساطی را برای مشتریان فراهم می کند به گونه ای که مشتریان می تواندد با بازپرداخت حداکثر 24 ماهه اقدام به خرید اقساطی نمایند و مشتری می تواند با پرداخت فقط 25 درصد از مبلغ کل ساعت در ابتدای خرید، سفارش خود را ثبت کند.

 

روند کار به گونه ای طراحی شده است که پس از انتخاب ساعت مورد نظر خود:

1- از صفحه اعتبار سنحی، فرم خرید اقساطی را پر کنید و پس از تکمیل فرم بر روی گزینه ی نتیجه اعتبار سنجی کلیک کنید و کد رهگیری را وارد کنید.

2- پس از دریافت تاییدیه اعتبار سنجی، ساعت مورد نظر خود را در سبد خرید قرار داده و خرید خود را تکمیل کنید

3- درحین تکمیل مراحل خرید، از قسمت روش پرداخت، گزینه ی پرداخت اقساطی را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و در نهایت منتظر تماس کارشناس باشید. (در قسمت توضیحات، تعداد اقساط مورد نظر و مبلغ پیش پرداخت را ذکر کنید

4-درنهایت پس از تکمیل فرابند خرید و دریافت تاییدیه، چک های مورد نظر را با پیک یا پست پیشتاز به دفتر مرکزی یا شعب معتبر مجموعه آقاسی ارسال کنید.

 

شرایط اقساط:

1- دارا بودن حساب جاری و دسته چک معتبر(بدون چک برگشتی) نیاز به چک کارمندی، ضامن و یا گواهی کسر از حقوق نمی باشد.

2- کارمندان رسمی دولت با ارائه نامه کسر از حقوق می توانند فقط با ارائه یک چک خرید خود را ضمانت کرده و اقساط خود را ماهیانه به حساب واریز کنند. ( نیاز به چک های متعدد ندارند) 

3- بازپرداخت اقساط از حداقل ۳ ماه تا حداکثر ۲۴ ماه امکان پذیر می باشد. (با توجه به مبلغ خرید)

4- اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید.

 

محاسبه اقساط:

برای راحتی کار شما مشتریان عزیز، محاسبه اقساط به صورت هوشمند طراحی شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. می توانید قبل از خرید از قسمت محاسبه گر اقساط ، مبلغ پیش پرداخت، مبلغ اقساط و کل مبلغ بازپرداخت (براساس مدت زمان بازپرداخت) را محاسبه کنید.